Leo CleanLeo Clean

Johtava yksityinen siivousalan perheyritys

Leo Clean Oy on vuonna 1993 perustettu Uudellamaalla toimiva perheyritys. Tämä on ihmisten työtä ja meidän ihmisemme ovat Leo Clean Oy. Täältä löydät meidät ja voit olla meihin yhteydessä.

Käyntiosoite

Vattuniemenkatu 5
00210 Helsinki

Asiakaspalvelu

010 525 1360 (9:00-16:00)
asiakaspalvelu@leoclean.fi

Chat

Avoinna 8:00-22:00

Hallinto

Donald Lilqvist Leo Clean Oy

Toimitusjohtaja
Donald Lillqvist
040 583 1168
donald.lillqvist@leoclean.fi

Minna Falck Leo Clean Oy

Hallintojohtaja
Minna Falck
0400 772 970
minna.falck@leoclean.fi

Petri Kivikoski Leo Clean Oy

Liiketoimintajohtaja
Petri Kivikoski
0400 580 715
petri.kivikoski@leoclean.fi

Ralph

Myyntipäällikkö
Ralph Granroth
040 456 0140
ralph.granroth@leoclean.fi

Anne Helenius Leo Clean Oy

Palvelujohtaja
Anne Helenius
050 376 1305
anne.helenius@leoclean.fi

Meri Suvanto Leo Clean Oy

Hallinto- ja myyntiassistentti
Meri Suvanto
0400 580 995
meri.suvanto@leoclean.fi

Palvelutuotanto

Mikko Sandberg

Palvelupäällikkö
Mikko Sandberg
040 503 8505
mikko.sandberg@leoclean.fi

Mika

Palveluesimies
Mika Weckström

046 923 5358
mika.weckstrom@leoclean.fi

Puuttuva henkilökvua Leo Clean Oy

Palvelupäällikkö
Kaili Saks (äitiyslomalla)
050 347 1493
kaili.saks@leoclean.fi

Eelika Laikast

Palveluesimies
Eelika Laikask

050 460 7242
eelika.laikask@leoclean.fi

Nedeljko Cavlek

Palveluesimies
Nedeljko Cavlek
050 358 5303
nedeljko.cavlek@leoclean.fi

Palveluesimies
Hanna Puhakka
044 544 7449
hanna.puhakka@leoclean.fi

Palveluesimies
Mounir Babanou
044 981 2130
mounir.babanou@leoclean.fi

Merle Vähi

Kouluttaja
Merle Vähi
040 187 8078
merle.vahi@leoclean.fi

Erikoissiivous

Palveluesimies
Lars-Erik Johansson
0400 787 946
larserik.johansson@leoclean.fi

Esa Hjerpe

Palvelupäällikkö
Esa Hjerpe

050 358 2855
esa.hjerpe@leoclean.fi

Tampere

Puuttuva henkilökvua Leo Clean Oy

Projektikoordinaattori
Petri Siitonen
050 532 7427
petri.siitonen@leoclean.fi

Varasto

Puuttuva henkilökvua Leo Clean Oy

Leo Clean
Varasto
040 573 1955
varasto@leoclean.fi

Pyydä tarjous Leo Cleanilta

Soita - me vastaamme

Kysy Chatissa

Chat avoinna 8:00-22:00

Jätä tarjouspyyntö