Leo CleanLeo Clean

Johtava yksityinen siivousalan perheyritys

Leo Clean Oy on vuonna 1993 perustettu Uudellamaalla toimiva perheyritys. Tämä on ihmisten työtä ja meidän ihmisemme ovat Leo Clean Oy. Täältä löydät meidät ja voit olla meihin yhteydessä.

Käyntiosoite

Vattuniemenkatu 5
00210 Helsinki

Asiakaspalvelu

010 525 1360 (9:00-16:00)
asiakaspalvelu@leoclean.fi

Chat

Avoinna 8:00-22:00

Hallinto

Toimitusjohtaja
Donald Lillqvist
040 583 1168
donald.lillqvist@leoclean.fi

Hallintojohtaja
Minna Falck
0400 772 970
minna.falck@leoclean.fi

Liiketoimintajohtaja
Petri Kivikoski
0400 580 715
petri.kivikoski@leoclean.fi

Myyntipäällikkö
Ralph Granroth
040 456 0140
ralph.granroth@leoclean.fi

Palvelujohtaja
Anne Helenius
050 376 1305
anne.helenius@leoclean.fi

Hallinto- ja myyntiassistentti
Meri Suvanto
0400 580 995
meri.suvanto@leoclean.fi

Palvelutuotanto

Palvelupäällikkö
Mikko Sandberg
040 503 8505
mikko.sandberg@leoclean.fi

Palveluesimies
Laura Pelkonen

046 923 5358
laura.pelkonen@leoclean.fi

Palvelupäällikkö
Kaili Saks (äitiyslomalla)
050 347 1493
kaili.saks@leoclean.fi

Palveluesimies
Eelika Laikask

050 460 7242
eelika.laikask@leoclean.fi

Palveluesimies
Nedeljko Cavlek
050 358 5303
nedeljko.cavlek@leoclean.fi

Kouluttaja
Merle Vähi
050 357 0540
merle.vahi@leoclean.fi

Erikoissiivous

Palveluesimies
Ilmar Koppel
0400 533 380
ilmar.koppel@leoclean.fi

Palvelupäällikkö
Esa Hjerpe

050 358 2855
esa.hjerpe@leoclean.fi

Tampere

Projektikoordinaattori
Petri Siitonen
050 532 7427
petri.siitonen@leoclean.fi

Varasto

Leo Clean
Varasto
040 573 1955
varasto@leoclean.fi

Pyydä tarjous Leo Cleanilta

Soita - me vastaamme

Kysy Chatissa

Chat avoinna 8:00-22:00

Jätä tarjouspyyntö